Lifepo4 Yeni Teknoloji Battery Jeneratör
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
LİFEPO4 YENİ TEKNOLOJİ BATTERY JENERATÖR
LİFEPO4 YENİ TEKNOLOJİ BATTERY JENERATÖR

LİFEPO4 BATTERY MOBİL JENERATÖR SİSTEMLER

  • Lifepo4 battery mobil jeneratör sistemi ile konser, etkinlik ,organizasyon, film çekimi ve diger toplantılar için taşınabilir şarj edilebilir uzun ömürlü lifepo4 prizmatik pillerden oluşan tasarım kullanım süresince yüksek performans vermektedir
  • Ürün mobil araç içerisine tasarlanıp 220v-230v A/C çıkış talebe göre 380v-400v A/C çıkış vermektedir.Ürün genellikte gezici mobil jeneratörler yerine tasarlanmıştır araç içerisinde bütün sistem kurulduktan sonra istenilen organizasyonda yüksek performansla çalışmaktadır.
  • Lifepo4 mobil jeneratör özel bir tasarım olup projelenmesi gerekmektedir.Proje kapsamında araç içerisinde kullanılacak ebatlar belirlenip sistem araca göre dizayn edilmektedir.
  • Lifepo4 battery mobil jeneratör diger sistemlere göre yakıt tüketimi olmadıgı için son kullanıcı içinde hem sessiz hemde ekonomiktir.Ürün 100kva-300 kva arasında tek bir modül olarak dizayn edilebilir.
  • Lifepo4 batter mobil jeneratör arazili ortamda çalışırken güneş panellerinden şarj destegi alabilecek şekilde dizayn edilebilir.Lifepo4 battery mobil jeneratör şebeke elektrigi ve jeneratör ile kısa sürede hızlı şarj modülü ile şarj edilebilir.
  • Film çekimi ve konser organizasyonların tamamen sessiz ve çevreci bir üründür.Sistem istenilen güçlere göre özel olarak dizayn edildikten sonra güç arttırımı yapılabilir.

 

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın 0534 075 54 86

WhatsApp Destek

Tıkla Ara 05340755486